Yayım Dışı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yayım Dışı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen Bu Siteye Girmeyin.. Site Yayından Kaldırılmıştır.. Yeni Sitemiz www.bordolular.net

benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)

4 posters
YazarMesaj
sümeyye sancar
Admin
Admin
sümeyye sancar

Oğlak Horoz
Lakap : sumo=)

benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Empty
MesajKonu: benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)   benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 12:21 am

Fikirlerinizin Kölesi Olmayın Yeter... Very Happy
mb-22
Admin
Admin
mb-22

Oğlak Horoz
Lakap : durbuncu

MesajKonu: Geri: benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)   benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 1:01 am

Hayır ! Tamamiyle benim sözüm.Bi yerden filan görmedim..
Açman iyi olmuş ben açıcaktım böyle bi konu benden uzun yaşıycan kı

Sözü baya bi düşünün hayat felsefeniz haline getirin ..
Dilara94

Dilara94

Lakap : Senin neydi..:D

MesajKonu: Geri: benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)   benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 4:57 pm

düşündüm düşündüm bu hayat felsefemiz olsa nolcak asıl fikrimizin kölesi olursak daha iyi şeyler olur deyebilirik..Very Happy

hani hayata geçirmek istediiiimiz güzel şeyler varsa peşinden gidiyosak felan olursa güzel olur ..Very Happy

yani bu bi fikir peşinden niye gitmiyek ki..Very Happy
mb-22
Admin
Admin
mb-22

Oğlak Horoz

MesajKonu: Geri: benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)   benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 5:11 pm

Hayır !

Bir fikrin kölesi olursan körelirsin.Körleşirsin.Fikrinin en iyi fikir oldugu düşüncesine varıp fikirlerinin eleştrilmesine katlanamazsın.Senin fikrinin yanlış olabileceği ihtimalini düşünemezsin.Daha doğru olanı kabul etmezsin.Doğruyu arayış çabasına girmezsin ve gördüğün ilk şaşaalı fikre kapılırsın ve bu düşüncenin doğruluğu seni o noktada ilgilendirmez.Yani düşünme yetini kaybedersin.Düşünme özürlü birşeye dönüşürsün ki insanın en önemli özelliğidir düşünmek.Yöneten veya üstün olan kişinin özelliğidir düşünmek.İşte bunlardan dolayıdır ki bu söz hayat felseniz olmalıdır kanımca..
mb-22
Admin
Admin
mb-22

Oğlak Horoz

MesajKonu: Geri: benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)   benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 5:11 pm

Bu arada kesinlikle çalıntı filan değildir..
Dilara94

Dilara94

Lakap : Senin neydi..:D

MesajKonu: Geri: benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)   benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 5:26 pm

Tırstım tamam hiç o açıdan düşünememiştim..Very Happy
sümeyye sancar
Admin
Admin
sümeyye sancar

Oğlak Horoz
Lakap : sumo=)

MesajKonu: Geri: benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)   benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 6:50 pm

vay burhan güzel sölemişin ve katılıorum Smile
yrqn_qzlrr

yrqn_qzlrr

MesajKonu: Geri: benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)   benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 5:47 pm

mb-22 demiş ki:
Hayır !

Bir fikrin kölesi olursan körelirsin.Körleşirsin.Fikrinin en iyi fikir oldugu düşüncesine varıp fikirlerinin eleştrilmesine katlanamazsın.Senin fikrinin yanlış olabileceği ihtimalini düşünemezsin.Daha doğru olanı kabul etmezsin.Doğruyu arayış çabasına girmezsin ve gördüğün ilk şaşaalı fikre kapılırsın ve bu düşüncenin doğruluğu seni o noktada ilgilendirmez.Yani düşünme yetini kaybedersin.Düşünme özürlü birşeye dönüşürsün ki insanın en önemli özelliğidir düşünmek.Yöneten veya üstün olan kişinin özelliğidir düşünmek.İşte bunlardan dolayıdır ki bu söz hayat felseniz olmalıdır kanımca..

burhann mükemmel bi yaklaşımmm tebrik ediomm snii ehi

benden burhandan da diyebiliriz(çalıntı facede gördümmm:D)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yine benden:)
» bugünün sözü benden:)